Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.

close

Karuzele, Lampki Jest 11 produktów.

Marzysz o tym, żeby pokój Twojego malucha wyglądał uroczo i sprawiał mu mnóstwo radości? Dobrze trafiłeś. Karuzela dla dzieci to właśnie to, czego potrzebujesz. Zawieszona nad łóżeczkiem, nada wnętrzu niepowtarzalny, wesoły klimat. Co ważne, dzięki kolorowym elementom będzie też stymulować rozwój Twojego dziecka od pierwszych dni jego życia. Spr...

Marzysz o tym, żeby pokój Twojego malucha wyglądał uroczo i sprawiał mu mnóstwo radości? Dobrze trafiłeś. Karuzela dla dzieci to właśnie to, czego potrzebujesz. Zawieszona nad łóżeczkiem, nada wnętrzu niepowtarzalny, wesoły klimat. Co ważne, dzięki kolorowym elementom będzie też stymulować rozwój Twojego dziecka od pierwszych dni jego życia. Sprawi, że otaczający go świat stanie się interesujący. Dodatkowym atutem naszych karuzel jest także muzyka, która pozwoli łatwo uspokoić maleństwo i ukoić jego płacz.

Przy usypianiu maleństwa świetnie sprawdzi się nie tylko karuzela dla dzieci, ale także nocny projektor. Delikatne motywy wyświetlane na suficie pomogą Twojemu brzdącowi szybciej zasnąć, a wygrywana cicho melodyjka dodatkowo utuli go do snu. Projektor może pełnić swoje zadanie zarówno przy łóżeczku w sypialni rodziców, jak i w pokoju dziecinnym, w znaczny sposób ułatwiając samodzielne zasypianie. Fascynujący świat wyświetlany na suficie sprawi, że żadne ciemności nie będą już wydawać się straszne!

Więcej
Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów
Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów