Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.

close

Edukacyjne Gry i Klocki Jest 35 produktów.

Podkategorie

 • Klocki

  Klocki to zabawka znana i ceniona od pokoleń. Niezwykle korzystnie wpływa na rozwój dziecka, przyczyniając się do prawidłowego kształtowania motoryki małej. Wszystkim rodzicom, którzy chcą już od najmłodszych lat zapewnić swoim pociechom prawidłowy rozwój, wspierając go odpowiednimi zabawkami, proponujemy klocki big.

  Klocki big to propozycja dla najmłodszych dzieci, które uwielbiają zabawę. Oferujemy rozmaite zestawy stworzone z myślą zarówno o chłopcach, jak i dziewczynkach. Klocki big są estetyczne, trwałe i naprawdę bezpieczne. Zachwycają żywymi kolorami, które silnie przykuwają uwagę najmłodszych.

  Odpowiednio duże elementy sprawiają, że nie trzeba obawiać się połknięcia klocków przez dziecko.

 • Gry

  Każde dziecko powinno wykorzystać swoje dzieciństwo na zabawę. To ten okres w życiu, kiedy cieszyć można się nieskrępowaną radością. Pomagają w tym odpowiednio dobrane zabawki. Wśród ciekawych propozycji znajdują się gry baby born.

  Proponujemy ciekawe i wciągające na długie godziny gry baby born, które jednak nie przywiązują dziecka do ekranu telewizora lub komputera. Oferujemy popularne piłkarzyki, które lubiane są nie tylko przez chłopców. Symulator lotu oraz drewniana wieża to kolejne propozycje godne uwagi.

  Nasze gry baby born to produkty wysokiej jakości, które odporne są na ząb czasu. Idealnie sprawdzają się nie tylko w przypadku dzieci – korzystać mogą z nich całe rodziny, wspólnie spędzając czas.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 35 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 35 elementów